Yün Halı Yıkama

Yün halı yıkama işlemleri memnuniyet garantisi kapsamında sunulmaktadır. Profesyonel ve işinde deneyimli kadromuz Yün halılarınızı ilk günkü hijyenine kavuştursun!

Yün Halı Yıkama

Gerek giysiler, gerek ev tekstili ürünlerinin kumaşlarında kullanılacak en sağlıklı ipliklerin, yünden üretileceği konusunda tüm dünya hemfikirdir. Sağlıklı olduğu kadar sağladığı izolasyon nedeni ile de oldukça üst kalite bir hammaddedir. Böylesine sağlıklı bir hammaddeyi tüm kumaşlar için tercih etmek, oldukça akıllıca bir hareket olacaktır.

Halılarınız için de yün tercihinde bulunabilirsiniz; ama yün halıların bakımı, sentetik ipliklerle üretilmiş olan halılara göre daha fazla dikkat ister. Yün halı yıkama işlemi de yün halıların kendileri gibi dikkat ve özen ister. Yün halılar oldukça sağlam zemin örtüleridir. Sıcak bir zemin istediğinizde ilk tercihiniz yün halı olacaktır. Sürekli ayakaltında olan yün halılarınızın kirlenmesi ise kaçınılmaz olur.

Birazdan özelliklerini sıralayacağımız yün halınızın bakımını mutlaka uzman ellere bırakmalısınız.

Yün halı özellikleri

  • Yün halı sağlıklıdır. Bulunduğu ortamda nem fazla ise emer ve ortamdaki nemi dengeler. Elbette bunu yapabilmesi için yıkandıktan sonra doğru kurutulmuş olması gerekir. Yün halınızın bu mükemmel özelliğini muhafazası için bizden hizmet alabilirsiniz.
  • Yün halı yalıtkandır. Yün elyafının doğal yalıtkan yapısı sayesinde, ısı ve ses yalıtımında, yün halılar oldukça idealdir. Bu özelliğinin devamlılığının sekteye uğramaması için de bizden destek almalısınız. Dokuma yapısı bozulmamış, tüylenmemiş yün halılar için yün halı yıkama hizmeti profesyonellerden alınmalıdır.
  • Yün halı oldukça estetiktir. Diğer ipliklerden üretilen halılara göre renk tutma özellikleri çok daha iyidir. Yün halılar uzun yıllar orijinal rengini muhafaza edebilir. Elbette bu muhafazanın sağlanması için de yün halı yıkama işlemi esnasında kullanılan deterjanlar çok önemlidir. Bizden hizmet aldığınızda halınız, solmadan, ilk günkü kalitesi ile teslim edilir.

Tüm bu saydıklarımızın yanı sıra yün halı, konforludur, antistatiktir, yanmaya karşı dirençlidir.

Yün halı yıkama hizmeti

Yün halıların, sentetik iplikle üretilmiş halılara oranla, kir ve lekelere dirençleri daha fazladır; ancak yine de kirlenirler. Kirlenen yün halılar ise özenli bir temizleme sürecinden geçirilmelidir. Fabrikamızda yün halı yıkama işlemi sıklıkla yapılmaktadır ve bu konuda deneyimli bir ekibimiz bulunuyor. Bunca harika özelliğe sahip olan yün halınızı bize, ehil ellere teslim edin.

Yün halı yıkama hizmetimiz için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]
istanbul halı yıkama iletisim