Shaggy Halı Yıkama

Shaggy halı yıkama işlemleri memnuniyet garantisi kapsamında sunulmaktadır. Profesyonel ve işinde deneyimli kadromuz Shaggy halılarınızı ilk günkü hijyenine kavuştursun!

Shaggy Halı Yıkama

Halıların içerisinde, hem en konforlusu hem de bakımı en zor olanı Shaggy halıdır. Özel yapısı nedeni ile temizliği konusunda kimi zaman derin düşüncelere dalabilirsiniz. Shaggy halı yıkama işlemi, klasik halıların yıkanmasından oldukça farklıdır. Bu farklılığı ortaya çıkaran ise Shaggy halının normalden yüksek olan havı ve tüylü yapısıdır. Shaggy, İngilizcede “kabarık tüylü” ve “kabarık” anlamlarına gelir.

Shaggy halının özellikleri nelerdir?

  • Shaggy halıların hav yüksekliği, ortalama 3 – 6 cm’dir.
  • Halının yumuşaklığı, kullanılan ipliğin hammaddesinin kalitesine bağlıdır.
  • Dokunulduğunda diğer halılara nazaran daha yumuşak ve rahat bir his uyandırdığı için tercih edilir.
  • Düz ya da bükümlü tüy yapısına sahip olabilirler.
  • Hav yüksekliğinin ve dokuma sıklığının fazla olması nedeni ile evde temizliği oldukça zordur.
  • Küçük kırıntılar, tozlar ve kalıntılar, kolaylıkla tüylerinin arasında kalabilir.
  • Yumuşaklığı nedeni ile özellikle çocuklu evlerde daha fazla tercih edilir. Çocukların hareketli dönemlerinde, kirlenme ve lekelenme ihtimali daha da artar.
  • Doğru temizlenmediğinde, diğer halılara göre daha fazla mikrop ve bakteri barındırabilir.
  • Uzun havı ve farklı yapısı sebebi ile bilinçsiz temizlik işlemlerinde, hasar görmesi ya da kullanım özelliğini kaybetmesi olasıdır.

Kullanımı oldukça konforlu olmasına rağmen bakımı bu denli zor olan Shaggy halı yıkama işlemi için tasalanmanıza hiç gerek yok. Firmamızın, profesyonel anlamda temizlik hizmeti sunduğu halı türlerinin içerisinde Shaggy de yer alır.

Shaggy halı yıkama işlemi

Siz sadece halınızı kullanırken keyfini çıkarın ve bakımı ile ilgili tüm işlemleri bize bırakın. Bütçenizi düşünen fiyatlarımızla sunduğumuz hizmetimizden memnun kalacağınıza eminiz. Shaggy halılarınızı, bize gözü kapalı teslim edebilir ve yine aynı şekilde gözü kapalı teslim alabilirsiniz. Doğru hizmeti sunabilmek için evvela ne yaptığınızdan emin olmanız gerekir. Halıları tanıyor, özelliklerini biliyor ve işimizi kendimizden emin bir şekilde icra ediyoruz.

Shaggy halı yıkama hizmetimiz için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

[Toplam: 3   Ortalama: 5/5]
istanbul halı yıkama iletisim