Sarıyer Halı Yıkama

Sarıyer halı ve kilim yıkama servisi; ipek, yün, el dokuma, bambu ve antik halı temizliğinde Sarıyer ekibimizle garantili hizmet sunuyoruz.

Sarıyer Halı Yıkama

Kişisel hijyeninize önem verdiğiniz kadar evinizin hijyenine de önem veriyorsanız, halılarınızın temizliği sizin için çok önemlidir. Günlük yaşantınız içerisinde, kire ve toza en çok maruz kalan zemin örtülerinizin temizliğini, işinde profesyonel ekiplere teslim etmelisiniz.

Özellikle küçük yaşta çocuklarınız varsa, evde yapacağınız temizlik ile halılarınızı tam anlamı ile bir hijyene kavuşturmanız pek mümkün olmaz. Bu gibi durumlarda, Sarıyer halı yıkama hizmeti için doğrudan kaliteli bir firma ile iletişime geçmeniz gerekir.

Beklentilerinizin çok daha ötesinde bir hizmet sunan firmamıza teslim ettiğiniz halılarınızı, ilk günkü temizlikleri ile geri alabilirsiniz.

Doğru bir halı temizliği için halı yıkama işlemine yenilikçi yaklaşımlar gerekir. Teknolojinin getirileri ve modern temizlik ürünlerinin avantajları ile işinin ehli olan çalışanları bir araya getirdik. Detaylı bir bahar ya da güz temizliğine girişmeden evvel, halı temizliği konusunda vereceğimiz birkaç tüyoya göz atabilirsiniz.

Sarıyer halı yıkama hizmeti verilirken halılarınızın hangi özelliklerine dikkat edilir?

  • Evvela halınızın iplik malzemesinden emin olmalısınız. Siz halınıza ne kadar özen gösterirseniz, halınız da o kadar uzun yıllar size hizmet etmeye devam eder. Biz de öncelikle halınızın iplik yapısını ve dokuma sıklığını kontrol ediyoruz.
  • Yün ve pamuk gibi doğal materyallerden hazırlanmış olan ipliklerle dokunmuş halıların bakımı daha fazla özen ister.
  • Akrilik, polyester ve ploypropilen gibi sentetik iplik türleri ile de halılarınız dokunabilmektedir. Bu ipliklerle dokunan halıların bakımları, doğal materyallerden üretilen halılara göre daha kolaydır. Bakımı kolay olsa da doğal malzemelerden üretilmiş halılar kadar sağlıklı ya da konforlu diye sınıflandırmak zordur. Sentetik iplikten üretilen bu halılar, dayanıklılıkları ile ön plana çıkarlar.
  • Halınızda dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husus ise hav yüksekliğidir. Halınızın ipliklerinin kesim yüksekliği anlamına gelen hav yüksekliği, yıkama işleminde ayırt edicidir. Daha yüksek hav, halı içerisinde daha fazla kir ve toz birikmesi anlamına gelir. Sarıyer halı yıkama hizmetinde, yıkama işlemi esnasında hav yüksekliğine göre müdahale edilir. Evinizdeki elektrikli süpürgelerle, havı yüksek halıları tam anlamı ile temizlemeniz pek mümkün değildir.
  • Shaggy gibi çok uzun havlı, sentetik ya da doğal iplik yapısına sahip özel halıların yıkama işlemi de özel olmalıdır.

Kaliteli halı yıkama hizmeti için profesyonel ekip

Halılarınızı tanıyor, özelliklerini biliyor ve ona göre müdahale ediyoruz. Her bir halının özelliklerini dikkate alarak, özenle temizliyoruz.

Kaliteli ve hijyenik halı temizliği için Sarıyer halı yıkama ekibimiz hizmetinizdedir.

“Kalite” kelimesinin sonuna kadar hakkını veren İstanbul halı yıkama fabrikamıza, halılarınızı gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz.

Sarıyer halı yıkama servisimizin halılarınızı adresinizden alması için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]
istanbul halı yıkama iletisim