Güngören Halı Yıkama

Güngören halı ve kilim yıkama servisi; yün, ipek, bambu, el dokuma ve antik halı temizliğinde Güngören ekibimizle garantili hizmet sunuyoruz.

Güngören Halı Yıkama

Güngören halı yıkama hizmetini, Güngören ve yakın çevresi için arıyorsanız, şu an itibari ile aramanızı sonlandırabilirsiniz. Sadece basit bir halı yıkama hizmeti değil, sizi her yönü ile mutlu edecek bir hizmeti bulmuş olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Basmakalıp sözler ve geçmişten kalan anlayışlarla istediğiniz temizliğe ulaşamadıysanız, doğru temizliği doğru yerden almanızın vaktidir. Halı, yolluk, perde, koltuk gibi ev tekstili ürünlerinin temizliği dikkat ve özen ister. Evinizi donatan eşyalara en az sizin kadar kıymet veren kişilerce icra edilen temizliğin sonucu arzu ettiğiniz gibi olacaktır.

Bahar ya da güz temizliğine girişmeden evvel halılarınızı ve benzer zemin örtücü tekstil ürünlerinizi temizletmek için detaylı bir araştırma yapın. Karşınıza ilk çıkan firmadan hizmet almak, tüm gereksinimleri karşılamaya yetmeyebilir.

Güngören halı yıkama için beklenilen sonuca ulaşmak, sizin kendinden emin bir müşteri olmanız ile doğrudan alakalıdır.

Niteliğini ve nitelikleri doğrultusunda bakım ihtiyaçlarını bilmediğiniz halının doğru olarak temizlendiğinden emin olamazsınız. Her harcama kaleminden tasarruf etmeye çalışırken, bir kereye mahsus çok cüzi miktarlarda tasarruf etmek için halı ve diğer ürünlerinizin ömründen çalmayın. Bahsettiğimiz husus size yabancı geldiyse daha detaylı bir şekilde bilgilendirelim.

Halınızın yıkanması esnasında:

  • Halınızın ve benzeri ürünlerinizin üretim malzemesine göre işlem yapılması önemlidir.
  • Kullanılan deterjan ve benzerlerinin aşındırıcı özelliği olmamasına dikkat edilmelidir.
  • Yıkama işlemi için kullanılan makinenin halınıza zarar verecek tasarımda olmaması gerekir.
  • Halının hav yüksekliğine bağlı olarak kullanılacak makine ve yıkama şekli belirlenmelidir.
  • Kurutma işleminin nerede ve nasıl yapıldığına azami özen gösterilmelidir.
  • Çıkması zor lekeler için özel ve zararsız kimyasallarla müdahale edilmelidir.
  • Yıkanan halının, tamamen kurumadan paketlenmemesi ve teslim edilmemesi gerekir.
  • Kalın telli, yıpratıcı fırçalarla, hasar veya yıpranmaya sebep olacak işlemler yapılmamalıdır.
  • Yıkamanın ardından sizin ve çocuklarınızın sağlığı için durulama işlemi dikkatlice yapılmalıdır.
  • Size hizmet sunan firma size kulak vermeli ve güler yüzlü olmalıdır.

Özellikle son sıradaki madde, diğer tüm maddeleri kapsayacak kadar önemlidir. Firmamız, tüm bu prensipleri vizyon ve misyonu içerisine yerleştirmiş durumda. Bu doğrultuda en üst kalite hizmeti vermek için kurumsal bir tavır ile çalışıyoruz.

Güngören halı yıkama hizmetini şimdiye dek bu şekilde almadı iseniz, bu farkı yaşamak için vakit kaybetmeyin.

Şeffaf, güvenilir ve sağlıklı hizmet anlayışımız ile tanıştığınız an itibariyle, halılarınız her kirlendiğinde doğrudan bizi arayacaksınız. Halı, yolluk, kilim, perde ve koltuk temizliği konusunda aradığınız ve özlediğiniz kalite artık uygun fiyatlar ile ulaşılabilir durumda.

Güngören halı yıkama hizmeti fiyatları yüksek mi?

Aklınızdaki soru bu ise, alacağınızın hizmetin kalitesinin çok ama çok altında bir fiyat önerileceğinden emin olabilirsiniz. Güngören halı yıkama hizmeti için metre kare üzerinden hesaplanan cazip fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Ölçümler sonrası size taahhüt edilen fiyattan fazlasının talep edilmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Sürpriz ek masraflar ve yıkama sonrası artan fiyatlara, firmamızdan hizmet aldığınız sürece denk gelmeyeceksiniz.

Güngören halı yıkama servisimizin halılarınızı adresinizden alması için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]
istanbul halı yıkama iletisim