Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı ve kilim yıkama servisi; bambu, el dokuma, yün, ipek ve antik halı temizliğinde Esenyurt ekibimizle garantili hizmet sunuyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama

Öncelikle halı yıkama işinde pek çok firma ön plana çıksa da tecrübe ve bilgi birikimi her zaman farkını ortaya koyacaktır. Bizler 50 yıllık bir tecrübe sayesinde halı yıkamada, temizlemede ve tamirde oldukça başarılıyız. Tüm bu başarımızı da sizlere sertifikalar ile gösterebilmekteyiz.

Eğer ki Esenyurt halı yıkama firmalarını araştırıyor ve doğru firmayı arıyorsanız bizler sizlere en hızlı şekilde hizmet verebiliriz. Üstelik kullanmış olduğumuz teknolojiye ve bilgi birikimimize göre oldukça ekonomik bir hizmet sunduğumuzu bilmeniz gerek.

Halıların yıkanırken aşındığını, uzun kullanımlar sonucunda sökülme ile karşı karşıya kaldığını bilmeniz gerekiyor. Bu aşamada bu halıların tamir edilebileceğini biliyor, bu işi de üstleniyoruz.

Esenyurt halı yıkama yapan bir firma olarak, tüm sorumlulukları alarak hızlı bir şekilde işlem yapıyoruz. Sizlere halılarınızı en hızlı şekilde ve en temiz haliyle ulaştırıyoruz. Öncelikle Esenyurt halı yıkama işlemlerini yaparken teknolojiden ve doğadan yardım alıyoruz. Çok fazla kimyasal madde kullanmadan da mükemmel temizliğe ulaşabilmenin formülünü bulduğumuz için halılar zarar görmeden kolay bir şekilde temizlenmektedir.

Antika halılara ekstra özen gösteriyoruz

Elbette ki sıradan halılar ile antika halılar arasında ciddi bir fark vardır. Antika halılar söz konusu olduğunda hem maddi hem de manevi olarak bu halıların değerli olduğunun farkındayız. İnsanların bu parçalara çok dikkat ettiğini görebiliyoruz. Bu nedenle de halı yıkama söz konusu olduğunda antika halıların temizliğini üstlenebiliyoruz.

Esenyurt halı yıkama firmaları arasında yer alıyoruz ve tüm hizmetlerimizi garantili sunuyoruz. Her zaman Esenyurt antik halı yıkama işlemlerini yaparken bir bilene danışıyor ve antika halıların değerlerini kaybetmemeleri için gayret gösteriyoruz. Antika halılarda olduğu gibi el dokuması kilimler de özel bir ilgi, alaka gerektirir.

Yine tecrübeli ekibimiz sayesinde Esenyurt kilim yıkama işinin altından da bileğimizin hakkıyla kalkıyoruz. Hem Esenyurt içerisinde hem de İstanbul genelinde tanınan bir firmayız.

Esenyurt halı ve kilim lekeleri çıkarma

Temizleme işlemlerini yapabilecek çok fazla Esenyurt halı yıkama firması olabilir. Fakat söz konusu leke çıkarma olunca geriye sadece işinin ehli olan firmalar kalıyor. Hızlı bir şekilde hizmet verebilmek, leke çıkarma işlemlerinde halılara zarar vermeden işlem yapabilmek gerçekten de önemli ve tecrübe gerektiren konulardır. Bizler bu işi yıllardır yaptığımız için sorunsuz bir şekilde hizmet vermeyi, en zor lekeleri bile nasıl çıkarabileceğimizi biliyoruz. Dolayısı ile de Esenyurt halı leke çıkarma konusunda kaliteli bir hizmet sunabiliyoruz.

Esenyurt halı yıkama hizmeti

Aşınmalar genel olarak kimyasal ve sert maddeler kullanımından kaynaklanmaktadır. Ama biz bu aşamada en iyi hizmeti verebilmek için lekeye uygun ve halı dokusuna göre bir malzeme seçmekteyiz. Esenyurt halı yıkama konusunda da tecrübeli olduğumuzdan hangi halının nasıl bir malzeme ile temizleneceğini kolay bir şekilde anlıyoruz. İster evinizde ister fabrikamızda temizleme işlemlerini yapıyoruz.

Esenyurt halı yıkama servisimizin halılarınızı adresinizden alması için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]
istanbul halı yıkama iletisim