Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy halı ve kilim yıkama servisi; yün, ipek, bambu, el dokuma ve antik halı temizliğinde Bakırköy ekibimizle garantili hizmet sunuyoruz.

Bakırköy Halı Yıkama

Günlük hayatınızı idame ettirirken, evin curcunasından en çok nasiplenen ev eşyası halıdır. Sürekli ayak altında olması nedeniyle, tozdan, kirden, sürekli üzerlerine dökülenlerden ötürü sıklıkla yıkanmaları ihtiyacı hasıl olur.

Tıpkı kıyafetlerinizin yıkanması esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar olduğu gibi, halılarınızın yıkanması esnasında da atlanmaması gereken önemli kurallar vardır. Bakırköy halı yıkama hizmetine erişimin kolaylığının yanı sıra hizmetin kalitesi de sizin için önemli olmalı.

Eğer bugüne dek sadece halı yıkama hizmetinin hızlı, kolay ve ucuz olması ile ilgilendiyseniz, kalite kısmını atlamış olmanız bazı sıkıntılara sebep olmuş olabilir. Şu an için farkında olmasanız bile, özenle yapılmayan halı yıkama işlemi halılarınızın hem ömrünü kısaltacak hem de sebep olduğu deformasyonlar nedeni ile halınızı kullanırken sizde rahatsızlık uyandıracaktır.

Bakırköy halı yıkama hizmetini ararken nelere dikkat etmelisiniz?

  • Evvela, halınızın iplik yapısı konusunda mutlaka fikir sahibi olun. Her halı aynı materyalle üretilir diye bir kaide yoktur. Kimi halılar sentetik ipliklerden imal edilirken, bazı pahalı halılar yün ve pamuktan da imal edilebilmektedir. Halılarınızı temizleyecek Bakırköy halı yıkama firmasının, halınızın iplik türüne göre hizmet sunup sunamadığından emin olun. Firmamız sadece halı yıkama hizmeti vermiyor. Aynı zamanda halıları tanıyarak, halınızın özellikleri doğrultusunda temizleme işlemini gerçekleştiriyor.
  • Dikkat etmeniz gereken diğer önemli husus ise halınızın hav yüksekliğidir. Dokuma sıklığı ile birlikte halınızın ipliklerinin uzunluğu, yıkama, durulama ve kurutma aşamalarını doğrudan etkiler. Shaggy gibi çok uzun hav yüksekliğine sahip halıların temizliği, klasik halıların temizliğinden çok daha farklıdır. Firmamızdan alacağınız hizmetin, halınızın tüm nitelikleri değerlendirilerek sunulacağından emin olabilirsiniz.
  • Bakırköy halı yıkama hizmeti için bizi aradıktan ve halılarınızı tertemiz teslim aldıktan sonra, hizmetimizi, daha evvel hizmet aldığınız yerlerle mukayese edebilirsiniz. Halılarınız, evinize tertemiz ve tamamen kurumuş olarak gelecektir. Yıkama hizmetini kimden alırsanız alın, rutubeti ve rutubetten kaynaklanacak kokulara mani olmak adına mutlaka halılarınızın tamamen kuru olup olmadığını kontrol edin.
  • Yerinde temizlik hizmeti verilmesi, halılarınız ile birlikte, perdeleriniz ve koltuklarınızın da temizlenmesine vesile olacaktır. Dolayısıyla halılarınızı yıkatmaya karar verdiğinizde diğer ev tekstili ürünleri için de temizlik hizmetini sorgulayın.

Bakırköy halı yıkama hizmeti çok masraflı mıdır?

Alacağınız hizmetin kalitesi ile fiyatı doğru orantılı olmalı ya da fiyatın kaliteye nazaran aşağıda olacağı şekilde bir hizmet alabilmelisiniz. Firmamızın sizler tarafından teveccühüne mazhar olmasının en büyük nedenlerinden biri de fiyat ve kalite konusunda sonuna kadar bağlı olduğumuz prensiplerimizdir.

Üstün kalitedeki Bakırköy halı yıkama hizmetimizi, uygun fiyatlarla sunuyor ve halılarınızı temizlerken sizlerin de kalbini kazanıyoruz.

Sizi her şeyi ile mutlu edecek bir hizmet sunmanın azmi ile, memnuniyetinizi daima önde tutuyoruz. Siz de evinizin daim kullanılan ve hep göz önünde olan eşyaları, halılarınızın temizliğini bize bırakın. Halınızın kıymetini en az sizin kadar bilen firmamız sayesinde gözünüz asla arkada kalmayacak.

Bakırköy halı yıkama servisimizin halılarınızı adresinizden alması için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]
istanbul halı yıkama iletisim