Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler halı ve kilim yıkama servisi; yün, ipek, bambu, el dokuma ve antik halı temizliğinde Bahçelievler ekibimizle garantili hizmet sunuyoruz.

Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler halı yıkama hizmetimizden hiç faydalandınız mı? İstanbul halı yıkama fabrikası olarak Bahçelievler semtinde sizlerin hizmetindeyiz! İstanbul’un en köklü halı yıkama ve bakım firması olarak; profesyonel kadromuz ve teknolojinin en son ürünü makinelerimizle halılarınızı ilk satın aldığınız şekline geri kavuşturuyoruz.

Halılarınızın kıymetini en az sizler kadar biliyoruz ve bu anlayış içerisinde sizlere hizmet sunuyoruz. Atadan kalma halıcılık mesleğinin İstanbul’daki erbabı olarak adımızı da geçmişimizden aldık. Artık halılarınız bizimle emin ellerde. Halı yıkama öncesinde halılarınız üzerinde gerekli incelemeleri yaparak kullanılması gereken malzemeleri ve uygulanması gereken işlemleri belirliyoruz. Sonrasında belirlenen plan dahilinde halı ve kilimlere gerekli işlemleri uyguluyoruz.

Bahçelievler halı yıkama servisi halı yıkama uygulamalarını neye göre yapıyor?

Dilerseniz bu konuda bilgi verelim. Halınız üzerinde uygulanacak işlemler şu esaslara göre belirlenmektedir:

  • Halınızın üzerindeki lekenin türlerine göre kullanılacak kimyasalları belirliyoruz ve böylece halılarınızın yıpranmasını önlüyoruz.
  • Halınızın yün türüne göre işlemler uyguluyoruz. Halı yapımında kullanılan malzemeleri bilmemek ve rastgele kimyasallar kullanmak halınızın ömrünü kısaltacaktır.
  • Halılarınızın yıpranma seviyesine göre uygulamalar yapıyoruz. Yaşı belli bir sınırı geçmiş halılara daha narin davranılması gerekmektedir. Bu doğrultuda halınızın temizliğini yapıyoruz.

Yukarıda saydığımız temel faktörlerin yanında daha pek çok etmeni de göz önüne alarak halılarınızı kirlerinden, tozlarından tamamen arındırıyoruz. Halılarınız tıpkı ilk satın aldığınız haline gelince sizler de çok şaşıracaksınız.

Bahçelievler halı yıkama olarak başka hangi hizmetlerimiz mevcut?

Bahçelievler halı yıkama olarak sunduğumuz hizmetler sadece halınızın temizlenmesinden ibaret değil. Halı ve kilimler için daha birçok hizmetimiz mevcut. Bu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Bahçelievler halı tamiri: yıpranmış, yırtılmış, deforme olmuş halı ve kilimleri tamir ediyoruz. Çok sevdiğiniz ve eşini bir daha bulamayacağınız halılar için üzülmeyin. Çünkü onları baştan yaratıyoruz!
  • Bahçelievler antik halı yıkama: Antika halılarınızı yıkama firmalarına vermekten korkuyor musunuz? Antika halılara nasıl uygulama yapması gerektiğini bilmeyen halı yıkama firmaları antik halı veya antik kilim temizliğinde ürünlere zarar verebilir. Antika halı bakımında uzman olan bizlere güvenebilirsiniz.
  • Bahçelievler kilim yıkama: El dokuması kilimleri temizlik işlemleri için kimseye emanet edemiyor musunuz? Korkmayın, kilimler artık emin ellerde olacak! İstanbul halı yıkama fabrikası olarak kilimlerde hiçbir tahribata neden olmadan gerekli bakım işlemlerini yapıyoruz.
  • Bahçelievler halı leke çıkarma: Hangi lekeyle başa çıkamıyorsunuz? Çay lekesi, çikolata lekesi, vişne lekesi ve benzer lekeler. Bırakın çocuklarınız halılarınızı özgürce kirletsin! Halılarınızdaki her türlü lekeyi hiç iz bırakmadan kolayca çıkartıyoruz. En zorlu halı lekeleri için bize ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde eskisinden daha da güzel ve parlak halılar ile karşılaşınca çok ama çok şaşıracaksınız!

Halı yıkamak bir sanattır, biz de bu işin sanatçılarıyız!

Bahçelievler halı ve kilim temizleme

Bahçelievler halı yıkama ve diğer halı ve kilim ile ilgili işlemleriniz için bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Halınız mı yıprandı? Halınızda çıkmayan bir leke mi var? En sevdiğiniz kilim mi yırtıldı? Hiçbir temizlik firmasına emanet edemediğiniz antika bir kilime mi sahipsiniz? Tarihi değere ya da manevi öneme sahip kilimde yırtılmalar mı var? Daha pek çok probleminizde Bahçelievler halı yıkama servisi hizmetinizde.

Bahçelievler’in bütün mahallelerinden iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere haftanın her günü, günün her saati kolayca ulaşabilirsiniz. Halı ve kilimleri evinizden alalım, büyük bir değişim sonrasında tekrar sizlere teslim edelim.

Bahçelievler halı yıkama servisimizin halılarınızı adresinizden alması için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]
istanbul halı yıkama iletisim